Filtry

Włączone filtry:

  Wagi elektroniczne

  Wagi elektroniczne pozwalają na dużo dokładniejszy pomiar niż wagi mechaniczne. Oprócz tego, że są funkcjonalne, wyróżniają się także estetycznym wyglądem i są świetną ozdobą łazienki. Dostępne w naszej ofercie wagi elektroniczne posiadają dodatkowe funkcje, dzięki którym możliwy jest pomiar zawartości tkanki tłuszczowej, mięś...

  Wagi elektroniczne

  Wagi elektroniczne pozwalają na dużo dokładniejszy pomiar niż wagi mechaniczne. Oprócz tego, że są funkcjonalne, wyróżniają się także estetycznym wyglądem i są świetną ozdobą łazienki. Dostępne w naszej ofercie wagi elektroniczne posiadają dodatkowe funkcje, dzięki którym możliwy jest pomiar zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie.

  Pozwala to na kontrolowanie swojego stanu zdrowia. Waga elektroniczna wyposażona jest w duży wyświetlacz, więc bez trudu możemy odczytać wynik pomiaru wagi. Jej ogromną zaletą jest również wbudowana pamięć, dzięki czemu możliwe jest przechowywanie danych o użytkowników. Waga elektroniczna dostępna w naszej ofercie ma funkcję automatycznego wyłączania, a także wskaźnik przeciążenia i niskiego poziomu baterii.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ciśnieniomierzy elektronicznych.

  Więcej

  Elektroniczne
  2 z 2 wyników
  Jest 2 produktów.

  • 114.00 zł 140.00 zł W magazynie

   Analityczna szklana waga elektroniczna KT-EF912 Analityczna szklana waga elektroniczna KT-EF912 z funkcją pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie.

   114.00 zł 140.00 zł
   W magazynie
  • 95.00 zł W magazynie

   Analityczna szklana waga elektroniczna KT-EF902 Analityczna szklana waga elektroniczna KT-EF902 z funkcją pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie

   95.00 zł
   W magazynie
  

  Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.