Filtry

Włączone filtry:

  Nebulizatory dla dzieci i niemowląt

  Nebulizacja to jedna z metod inhalacji, w której nie ma konieczności synchronizacji oddechu z podaniem leku. Do jej przeprowadzenia konieczny jest nebulizator dla dzieci. Urządzenie, rozpraszając substancję płynną, pozwala na łatwe przedostanie się leku do dróg oddechowych. To dlatego dla maluszków poleca się ...

  Nebulizatory dla dzieci i niemowląt

  Nebulizacja to jedna z metod inhalacji, w której nie ma konieczności synchronizacji oddechu z podaniem leku. Do jej przeprowadzenia konieczny jest nebulizator dla dzieci. Urządzenie, rozpraszając substancję płynną, pozwala na łatwe przedostanie się leku do dróg oddechowych. To dlatego dla maluszków poleca się nebulizator.

  Cena tego urządzenia jest bardzo korzystna, dlatego warto je mieć w swoim domowym wyposażeniu. Nebulizator sprawia, że leczenie jest dużo szybsze, skuteczniejsze i - co istotne - bezpieczniejsze. Tego rodzaju inhalacje można przeprowadzać nawet w wieku niemowlęcym, dlatego w naszej ofercie znajduje się także nebulizator dla niemowląt. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty nebulizatorów.

  Skorzystaj również z naszej oferty pulsometru

  Więcej

  Akcesoria do inhalatorów
  12 z 13 wyników
  Jest 13 produktów.

  

  Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.