Ciśnieniomierz zegarowy

Oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne ciśnieniomierze zegarowe, które wyróżniają się wysoką dokładnością pomiarów. Wykorzystując je do codziennego badania, masz gwarancję, że wynik jest poprawny. Ciśnieniomierze zegarowe powinny znaleźć się w domowym wyposażeniu. Dzięki tarczy pomiarowej z wyraźnymi liczbami, wygodnem...

Ciśnieniomierz zegarowy

Oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne ciśnieniomierze zegarowe, które wyróżniają się wysoką dokładnością pomiarów. Wykorzystując je do codziennego badania, masz gwarancję, że wynik jest poprawny. Ciśnieniomierze zegarowe powinny znaleźć się w domowym wyposażeniu. Dzięki tarczy pomiarowej z wyraźnymi liczbami, wygodnemu mankietowi, badanie można przeprowadzić samodzielnie i nie stanowi to żadnego większego problemu.

Odczyt wyników jest niezwykle prosty. W naszym asortymencie znajdują się rozmaite ciśnieniomierze zegarowe, dlatego bez trudu można dopasować model do swoich potrzeb i wymagań. Nawet mimo codziennej eksploatacji, zachowują swoją sprawność i funkcjonalność przez długi czas, pozwalając na monitorowanie stanu zdrowia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ciśnieniomierzy zegarowych. Zobacz inne nasze urządzenia, na przykład profesjonalne otoskopy.

Więcej

Zegarowe
4 z 4 wyników
Jest 4 produktów.

 • 55.00 zł W magazynie

  Ciśnieniomierz zegarowy KT-Z KT-Z- ten aparat diagnostyczny przeznaczony jest do pomiaru ciśnienia systolicznego i diagnostycznego w szpitalach lub innych jednostkach medycznych.

  55.00 zł
  W magazynie
 • 68.00 zł W magazynie

  Ciśnieniomierz zegarowy KT-Z / S- ten aparat diagnostyczny przeznaczony jest do pomiaru ciśnienia systolicznego i diagnostycznego w szpitalach lub innych jednostkach medycznych.

  68.00 zł
  W magazynie
 • 99.00 zł W magazynie

  Ciśnieniomierz KT-Precision PRO - ten aparat diagnostyczny przeznaczony jest do pomiaru ciśnienia systolicznego i diagnostycznego w szpitalach lub innych jednostkach medycznych. 

  99.00 zł
  W magazynie
 • 99.00 zł W magazynie

  Ciśnieniomierz zegarowy KT-PRECISION PRO- ten aparat diagnostyczny przeznaczony jest do pomiaru ciśnienia systolicznego i diagnostycznego w szpitalach lub innych jednostkach medycznych.

  99.00 zł
  W magazynie


Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.