Filtry

Włączone filtry:

  Inhalatory dla dzieci i dorosłych

  Profesjonalny inhalator sprawdza się przy aromaterapiach, ziołolecznictwie, inhalacjach. Dostępne w naszej ofercie inhalatory nie zajmują dużo miejsca, są bardzo poręczne, a dzięki wygodnej torbie, można je z łatwością przenosić. Oferujemy inhalator dla dzieci i dorosłych w korzystnych cenach. Wszystkie pracują ...

  Inhalatory dla dzieci i dorosłych

  Profesjonalny inhalator sprawdza się przy aromaterapiach, ziołolecznictwie, inhalacjach. Dostępne w naszej ofercie inhalatory nie zajmują dużo miejsca, są bardzo poręczne, a dzięki wygodnej torbie, można je z łatwością przenosić. Oferujemy inhalator dla dzieci i dorosłych w korzystnych cenach. Wszystkie pracują cicho, cechują się niezawodnością.

  Proponujemy także inhalator nebulizator, który stosuje się przy nebulizacji leków. Wyposażony jest w długi przewód, który pozwala na swobodne podawanie leku. W zestawie znajduje się miękka, delikatna maseczka, więc inhalator dla dzieci będzie bardzo wygodnym rozwiązaniem. Komfort ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o inhalator. Cena jest kolejnym atutem. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty wag mechanicznych.

  Więcej

  Inhalatory
  12 z 17 wyników
  Jest 17 produktów.

  

  Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.