Filtry

Włączone filtry:

  Stetoskopy dla lekarzy, Słuchawki medyczne

  Stetoskop to jedno z podstawowych narzędzi lekarza, dlatego powinien być niezawodny, profesjonalny i trwały. W naszym asortymencie posiadamy do wyboru różne stetoskopy, które przeznaczone są do osłuchu. Wysokiej jakości stetoskop posiada sprawdzoną konstrukcję. Został wyprodukowany z najlepszych materia...

  Stetoskopy dla lekarzy, Słuchawki medyczne

  Stetoskop to jedno z podstawowych narzędzi lekarza, dlatego powinien być niezawodny, profesjonalny i trwały. W naszym asortymencie posiadamy do wyboru różne stetoskopy, które przeznaczone są do osłuchu. Wysokiej jakości stetoskop posiada sprawdzoną konstrukcję. Został wyprodukowany z najlepszych materiałów, przez co przestrzega normy jakościowe. Dzięki zastosowaniu dwóch przewodów, stetoskopy wyróżniają się doskonałą akustyką.

  W zestawach znajdują się wymienne membrany - pediatryczna, internistyczna - kardiologiczna, wymienne lejki oraz miękkie i twarde oliwki. Dostępne w naszej ofercie stetoskopy posłużą przez długi czas, ciesząc swoją niezawodnością. Warto wybierać słuchawki lekarskie od sprawdzonych producentów, by mieć gwarancję, że badanie zostało przeprowadzone w prawidłowy sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą termometrów elektronicznych.

  Więcej

  Stetoskopy
  10 z 10 wyników
  Jest 10 produktów.

  

  Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.