Termometr dla niemowlaka

Wybierz produkty marki Oromed ➤ wygodne termometry dla niemowlaka i małych dzieci ➤ oferujemy pomoc w przyborze oraz szybką przesyłkę na terenie całego kraju.

Termometr dla niemowlaka
4 z 4 wyników
Jest 4 produktów.

 • 115.00 zł W magazynie

  Termometr bezdotykowy  HI-TECH MEDICAL ORO-T50 PERFECT  na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na...

  115.00 zł
  W magazynie
 • 129.00 zł W magazynie

  Termometr HI-TECH MEDICAL ORO-T70 PERFECT na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień...

  129.00 zł
  W magazynie
 • 123.00 zł W magazynie

  Termometr HI-TECH MEDICAL ORO-T60 PERFECT na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień...

  123.00 zł
  W magazynie
 • 98.00 zł W magazynie

  Termometr HI-TECH MEDICAL ORO-T30 BABY na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie...

  98.00 zł
  W magazynie

Na jaki termometr dla niemowlaka warto się zdecydować? Przede wszystkim na taki, za pomocą którego wykonamy precyzyjne pomiary. Ważne są także wygoda maluszka podczas kontroli temperatury – zimny, nieprzyjemny w dotyku termometr sprawi, że dziecko będzie się wiercić, a to uniemożliwi pomiar.

W naszej ofercie znajdziecie termometry stworzone z myślą o najmłodszych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Termometry bezdotykowe dla niemowląt

Wśród różnego typu termometrów dla niemowląt dużą popularnością cieszą się termometry bezdotykowe. Tego typu urządzenia mają kilka istotnych zalet:

 1. Pomiary są bardzo precyzyjne.
 2. Pomiar temperatury zajmuje kilka sekund.
 3. Temperaturę można mierzyć, kiedy maluch śpi.
 4. Tego typu termometry często wyposażone są w funkcję zapamiętywania ostatnich pomiarów, dzięki czemu można porównać wyniki.
 5. Termometr wystarczy przytrzymać w niewielkiej odległości od czoła malucha, znika problem z umieszczeniem termometru w ustach czy w uchu dziecka.

Wszystkich, którzy szukają termometru umożliwiającego szybkie i precyzyjne przeprowadzenie pomiaru temperatury u malucha zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.