Filtry

Włączone filtry:

  Termometr medyczny

  dla dzieci i dorosłych

  Oromed

  Niespodziewana choroba zarówno dorosłych, jak i dzieci, utrudnia codzienne funkcjonowanie. To ciężki czas szczególnie dla najmłodszych. Niezbędnym akcesorium jest termometr bezdotykowy, który pozwala na szybki, bezpieczny pomiar temperatury - nawet wtedy, gdy dziecko śpi. Termometr dla dziecka pozwala n...

  Termometr medyczny

  dla dzieci i dorosłych

  Oromed

  Niespodziewana choroba zarówno dorosłych, jak i dzieci, utrudnia codzienne funkcjonowanie. To ciężki czas szczególnie dla najmłodszych. Niezbędnym akcesorium jest termometr bezdotykowy, który pozwala na szybki, bezpieczny pomiar temperatury - nawet wtedy, gdy dziecko śpi. Termometr dla dziecka pozwala na bardzo precyzyjny pomiar w krótkim czasie bez konieczności dotykania. Dzięki niemu możliwe jest monitorowanie stanu zdrowia.

  Warto dodać, że termometry bezdotykowe to gwarancja nieinwazyjnego pomiaru. Jeżeli szukasz sprzętu, który posłuży przez długi czas, wyróżnia się precyzją, termometr medyczny jest najlepszym możliwym wyborem. Jest wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu niż tradycyjne termometry, a co najważniejsze - niemal natychmiastowo gotowy do pracy. Dobry termometr bezdotykowy pozwala na pomiar temperatury ciała lub innej wybranej powierzchni. Warto również sprawdzić nasze ciśnieniomierze zegarowe.

  Więcej

  Termometry
  6 z 6 wyników
  Jest 6 produktów.

  • 49.99 zł W magazynie

   Termometr bezdotykowy  ORO-MED ORO-BABY COMPACT na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny,...

   49.99 zł
   W magazynie
  • 79.00 zł 159.00 zł W magazynie

   TERMOMETR ORO-MED ORO-BABY CLASSIC na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. 

   79.00 zł 159.00 zł
   W magazynie
  • 98.00 zł W magazynie

   Termometr HI-TECH MEDICAL ORO-T30 BABY na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie...

   98.00 zł
   W magazynie
  • 123.00 zł W magazynie

   Termometr HI-TECH MEDICAL ORO-T60 PERFECT na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień...

   123.00 zł
   W magazynie
  • 129.00 zł W magazynie

   Termometr HI-TECH MEDICAL ORO-T70 PERFECT na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień...

   129.00 zł
   W magazynie
  • 115.00 zł W magazynie

   Termometr bezdotykowy  HI-TECH MEDICAL ORO-T50 PERFECT  na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na...

   115.00 zł
   W magazynie

  Jaki termometr medyczny wybrać?

  Gdy kogoś z nas lub z naszych bliskich dopadnie przeziębienie bądź inna dolegliwość, przeprowadzenie pomiaru temperatury ciała okazuje się niezbędne. W każdym domu powinien więc znajdować się termometr medyczny. Wśród najpopularniejszych modeli wymienić możemy:

  •  Termometry szklane

  Są to termometry bezrtęciowe, w przypadku których rtęć zastąpiona jest płynem, na przykład alkoholem. Pomiary temperatury z wykorzystaniem tego typu termometru medycznego nie zagrażają zdrowiu pacjenta. Wadą opisywanych  termometrów jest dość długi czas pomiarów.

  • Termometry elektroniczne

  Termometry elektroniczne umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnych pomiarów, są przyjemniejsze dla skóry niż termometry szklane. W zależności od potrzeb i preferencji termometr umieścić można w ustach, w uchu, w odbycie bądź pod pachą. Zazwyczaj termometry mają funkcję zapamiętywania ostatnich wyników. Takie urządzenia zazwyczaj sprzedawane są w etui, dzięki czemu ich przechowywanie nie stwarza żadnych problemów.  Po zakończonych pomiarach ze względów higienicznych należy wyczyścić termometr.

  • Termometry bezdotykowe

  Coraz większą popularnością cieszą się termometry bezdotykowe. Takie termometry wyposażone są w wyświetlacz  lcd, dzięki któremu wynik odczytać mogą nawet słabowidzące osoby. Pomiar temperatury ciała trwa około 3 sekund  ‒ wystarczy przytrzymać termometr w pobliżu czoła i nacisnąć przycisk Start.  Wyniki pomiarów są bardzo precyzyjne.

  Czemu warto kupić termometr medyczny?

  1. Termometry medyczne są gwarancją przeprowadzenia precyzyjnych pomiarów temperatury ciała.
  2. Termometry bezdotykowe oraz elektroniczne wyposażone są w funkcję zapamiętywania pomiarów, a to umożliwia porównanie ostatnich wyników.
  3. Termometry wykonane są z wytrzymałych materiałów i w doskonały sposób spełniają swoją funkcję całymi latami. 
  4. Za pomocą takich termometrów bezdotykowych zmierzymy nie tylko temperaturę ciała, ale również  powietrza, potraw czy wody, na przykład wody do kąpieli dziecka.

  Oromed producent - wysoka jakość w dobrej cenie

  Specjalizujemy się w produkcji różnego typu urządzeń i akcesoriów medycznych, przede wszystkim termometrów medycznych bezdotykowych. Produkowane przez naszą firmę termometry na podczerwień od lat cieszą się uznaniem najmłodszych i starszych pacjentów, jak również instytucji medycznych i szpitali.  Ponadto, w naszym sklepie medycznym znajdziecie ciśnieniomierze, inhalatory, wagi czy stetoskopy.

  Koncentrujemy się na tym, by wszystkie artykuły z logo naszej firmy spełniały najwyższe standardy jakości a w dodatku dostępne były w atrakcyjnych cenach.

  Jaki termometr wybrać dla dziecka?

  Podczas pomiarów temperatury ciała,  dziecko musi pozostać w bezruchu, co często okazuje się dość dużym wyzwaniem i sprawia, że pomiary trwają w nieskończoność. Każdemu rodzicowi zależy więc na tym, aby temperaturę ciała malucha skontrolować jak najszybciej i, aby uzyskać jak najbardziej precyzyjny wynik. Tutaj  bardzo dobrym rozwiązaniem okazują się bezdotykowe termometry medyczne ‒ w  przypadku takich termometrów pomiar trwa około 3 sekund.  Dużą zaletą jest również to, że bez problemu możemy sprawdzić temperaturę nawet, gdy maluch śpi.

  

  Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.